|
|
|
|
|
Zobrazit stránky
česky   česky   česky  ruština
Potřebujete webové stránky Výroba a design profesionální stránky pro vás

Zákaznický servis

dopravadopravadoprava
TaxiMercedes to nejlepší pro vás.

Služby pro vás

Transfer na letiště

letištěPřeprava osob na letíště a zpět je velmi častou službou, kteru naši klienti využívají. Standardně zajišťujeme přepravu osob na letiště v Praze a významná letiště v dalších evropských zemích (Vídeň, Mnichov a další). Vždy jsme naše klienty k odletu dopravili včas a bezpečně. Snažíme se našim klientům zajistit maximální pohodlí, proto vždy vozidlo přistavíme co nejblíže vchodu do letištní haly. Pomoc se zavazadly je samozřejmostí. Abychom našim klientům ulehčili orientaci v příletové hale, vždy je očekáváme s informační tabulí s jejich jménem a jménem firmy. Délka cesty a čas příjezdu na letiště je vždy individuální. Snažíme se šetřit časem a penězi našich klientů, a proto vybereme nejvhodnější varianty odletu s minimálním počtem přestupů, vždy přistavíme vůz tak, aby cesta proběhla hladce a nedocházelo ke zbytečným prostojům před odletem i po příletu.

Pracovní cesty

práceZajištění dopravy v rámci služebních cest využívá velká část našich firemních klientů se zastoupením, nebo významnými zákazníky, v zahraničí. Ne vždy je totiž ekonomické využít pro pracovní cestu leteckou dopravu. V takovém případě Vás rádi dovezeme do cílového místa pohodlným a bezpečným vozem. Jsme držiteli Koncese pro mezinárodní přepravu osob, která nám umožňuje zajistit pro Vás dopravu v rámci celé Evropy. Klienti kteří s námi cestují, jsou po dobu jízdy automaticky připojištěni nejen při cestách do zahraničí ale i ve vnitrostátní přepravě. Toto připojištění zahrnuje i ochranu Vašich zavazadel.

Firemní akce

Pro naše významné klienty zajišťujeme dopravní služby nejen v rámci služebních cest,firmaale i ostatních firemních akcí. Zpravidla; vozíme u příležitosti nejrůznějších výročí, oslav pracovních úspěchů, teamových školení apod. Rozsah a typ služeb, které při takové akci poskytujeme se zcela odvíjí podle potřeb klientů. Zpravidla zahrnuje poskytnutí vozu a řidiče na celou dobu probíhající akce. Ten potom zajišťuje dopravu přesně podle aktuálních požadavků.